Yh­teys­tie­dot

Puheenjohtajat:

Juha Hiltunen (pj)
Puh: +35840 936 3972
Sposti: juhahiltunen.jh@gmail.com

Tarja Kirkkola-Helenius

Sposti: tarja.kirkkola-helenius@jokioinen.fi                                                  

Ari Parviainen (2.vpj)
Puh: +35844 582 3154
Sposti: ari.parviainen18@hotmail.com

Sihteeri:

Minna Vinni
Puh: +35840 526 7737
Sposti: katriina.vinni@gmail.com

Toiminnanjohtaja:

Läntisen alueen toiminnanjohtaja Misha Dellinger
Puh: +35840 672 8711
Sposti: misha.dellinger@vasemmistoliitto.fi

 

Piirihallituksen jäsenet

Elisa Lientola, Lahti elisa.lientola@gmail.com

Anna-Kaisa Kupiainen, Lahti annak.kupiainen@gmail.com

Mikko Puustinen, Lahti mipuu@hotmail.com

Jenni Karjalainen, Lahti  jenskukkuu@gmail.com

Hannu Jokinen, Heinola mika.olavi.martikainen@elisanet.fi

Olavi Martikainen, Heinola mika.olavi.martikainen@elisanet.fi

Lauri Kotilainen, Heinola  lauri@laurikotilainen.fi

Matti Liimatainen, Riihimäki   matti.e.liimatainen@gmail.com

Sari Jokinen, Riihimäki  sari.jokinen@jhl.fi

Marianna Rautiainen, Loppi    marianna.rautiainen@vasemmistoliitto.fi

Arja Mäkelä, Forssa info@arjanhoivapalvelut.fi

Matti Laakso, Tammela

Elise Lindroos, Janakkala elise.lindroos@gmail.com

Ari-Pekka Jaatinen, Janakkala ari-pekka.jaatinen@janakkala.fi

Juhani Lehto, Hämeenlinna juhani.lehto@tuni.fi                                                                                         Hanna Jokinen, Hattula hanna.jokinen@hattula.fi

Varajäsenet

Sirkka-Liisa Ilvonen, Forssa  siru.ilvonen@gmail.com

Pentti Kirkkola, Jokioinen peki.kirkkola@gmail.com

Tuomas Nieminen, Hattula tuomas.nieminen@hattula.fi

Veli-Tapio Kangasluoma, Ypäjä velkka.kangasluoma@gmail.com

Minna Vinni, Riihimäki katriina.vinni@gmail.com

 

Osastot:

Ahtialan ty
Lahti Vasemmalle
Vasemmistoliiton Lahden Kunnallisjärjestö
Hollolan Vasemmistoliitto
Kärkölän Vasemmistoliitto
Vasemmistoliiton Orimattilan yhdistys
Vääksyn Anianpellon Työväenyhdistys
Heinolan Vasemmistoliitto
Vasemmistoliiton Paason yhdistys
Riihimäen Vasemmistoliitto
Vasemmistoliiton Lopen yhdistys
Hattulan Vasemmistoliitto
Hämeenlinnan Vasemmistoliitto
Janakkalan Vasemmistoliitto
Forssan Vasemmistoliitto
Humppilan Vasemmistoliitto
Jokioisten Vasemmistoliitto
Palikkalan Työväenyhdistys
Vasemmistoliiton Tammelan osasto